Опитування підтримки Дональда Трампа серед незалежних виборців показує значні зміни
- Головна
- Політика світу
- Опитування підтримки Дональда Трампа серед незалежних виборців показує значні зміни
- Останнє оновлення: 28.01.2026
- 1 хвилина читання
- 826 Перегляди
- Політика світу
За останніми опитуваннями, підтримка Дональда Трампа серед незалежних американців різко знизилась після інциденту зі стріляниною, в якій загинув Алекс Претті, 37-річний медичний працівник.
Нове опитування показує, що 49% громадян США висловили категоричне незадоволення роботою Трампа, що є рекордним показником. Така статистика є тривожним сигналом для чинної адміністрації.
Результати останніх опитувань
Згідно з дослідженням Economist / YouGov, популярність президента США суттєво впала. Наразі 39% опитаних оцінюють діяльність Трампа позитивно або скоріше позитивно, тоді як 57% – негативно, що формує чистий рейтинг схвалення на рівні мінус 18.
Хоча цей показник трохи вищий, ніж минулого тижня, він залишається досить низьким. Незважаючи на коливання серед республіканців, загальна тенденція демонструє падіння підтримки всередині партії з початку другого терміну Трампа.
Ситуація серед незалежних виборців
Найбільше падіння відбулося серед незалежних громадян. Рівень схвалення Трампа серед цієї групи впав до мінус 40 у порівнянні з мінус 31 тижнем раніше. На початку місяця показник складав мінус 28, що підкреслює масштаб змін.
На даний момент лише 27% незалежних виборців позитивно оцінюють роботу президента, тоді як 67% виражають незадоволення. Це рекордно низький рівень підтримки серед даної категорії.
Попри очевидну тенденцію, варто враховувати можливі тижневі коливання у відповідях респондентів.
Можливі фактори впливу
Результати опитування могли бути частково обумовлені федеральними заходами щодо імміграції у Міннесоті, які отримали широку критику. 24 січня 2026 року Алекс Претті загинув під час протесту у Міннеаполісі проти цих дій, його багаторазово поранили агенти прикордонної служби.
Інцидент викликав обурення по всій країні. Це сталося через кілька тижнів після іншого фатального випадку, коли агент ICE застрелив Рене Гуд.
Висновок
Зниження підтримки Трампа серед незалежних виборців демонструє значні зміни у громадській думці та ставить під сумнів ефективність політики адміністрації у ключових питаннях.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал
Підписуйтесь на наш канал і будьте в курсі всіх останніх подій України та Світу
Відкрити канал
Автор:
Julia Marchenko
Поділитися цією новиною
ОСТАННІ НОВИНИ
Документи розкривають, що Епштейн отримав запрошення на зустрічі з десятками членів Конгресу після його першого затримання
Документи Мін’юсту США показують, що після арешту Джеффрі Епштейна політики та мільярдери не відверталися від нього, а запрошували на приватні зустрічі та гала-вечірки.
3 години тому 1 хвилина читання Політика світу Viacheslav Michailov
Раннє голосування на виборах у Техасі розпочнеться у вівторок; Секретар штату закликає виборців готуватися
Раннє голосування на первинних виборах у Техасі почнеться 17 лютого. Секретар штату Джейн Нельсон закликає виборців ознайомитися з офіційною інформацією перед голосуванням.
4 години тому 1 хвилина читання Політика світу Julia Marchenko
CNN: Трамп падає на новій популярності - звіти від аналітика.
CNN розкрив нові низькі рейтинги Дональда Трампа: у чотирьох опитуваннях його підтримка знизилася до рекордних -19, -22 та -26 балів. Аналітик зауважив: "Не знаю, де дно для Трампа".
4 години тому 1 хвилина читання Політика світу Viacheslav Michailov
Барак Обама відповідає на коментар про інопланетян в подкасті.
Колишній президент Барак Обама уточнив коментар про існування інопланетян: він не бачив доказів, але вважає, що у всесвіті ймовірність життя велика.
8 годин тому 1 хвилина читання Політика світу Viacheslav Michailov
Обама пояснив висловлення про інопланетян після заяви у підкасті "вони існують"
Колишній президент США Барак Обама заявив, що не бачив доказів контакту з інопланетянами, спростувавши свої попередні коментарі про позаземне життя.
9 годин тому 1 хвилина читання Політика світу Julia Marchenko
Барак Обама відреагував на відео штучного інтелекту Дональда Трампа.
Колишній президент США Баррак Обама засудив расистське відео Дональда Трампа, в якому його та Мішель Обаму зобразили як мавп, назвавши це «глибоко тривожним».
17 годин тому 1 хвилина читання Політика світу Julia Marchenko
Обама підтверджує існування інопланетян, але є один нюанс
Колишній президент США Барак Обама підтвердив існування інопланетян, але зазначив, що особисто їх не бачив і вони не зберігаються в таємних лабораторіях, як в Area 51.
19 годин тому 1 хвилина читання Політика світу Viacheslav Michailov
Рада отримує першого радника з реформами
Партія Reform отримала свого першого радника в Пітерборо після довиборів у Флеттоні та Вудстоні. Андрю О'Ніл переміг з 565 голосами, випередивши кандидата Зелених на 36 голосів.
22 години тому 1 хвилина читання Політика світу Julia Marchenko
Конгрес зацікавлений у спрощенні житлового законодавства: чому бюрократія підвищує ціни
Конгрес США обговорює зменшення регуляцій для здешевлення житла, але суперечки щодо правил та зонування гальмують реформу та впливають на вартість будівництва.
1 день тому 1 хвилина читання Політика світу Julia Marchenko
Опитування показує, що виборці підтримують вимоги Демократів щодо припинення роботи уряду
Демократи на фоні можливого часткового закриття Міністерства внутрішньої безпеки США впевнені у своїй позиції, адже опитування показують підтримку виборців щодо їхніх вимог до ICE та блокування фінанс...
1 день тому 1 хвилина читання Політика світу Viacheslav Michailov