Утеплення будинків пінопластом - краще співвідношення ціни і якості

Стоимость работы  1  грн 
Артикул  # Нет
Страниц  1 страница

Если Вам подходит данная работа, то...

или...Безперервне підвищення цін на енергоносії в Україні спричинило за собою безпрецедентне зростання вартості всіх комунальних послуг, і перш за все опалення. Оплата комуналки стала тяжким фінансовим тягарем для переважної більшості населення країни. Єдиним ефективним методом економії коштів і збереження нормального мікроклімату в оселях в холодний період року є ретельне збереження тепла, що можливо тільки за умови грунтовного утеплення приміщень.

Зі зниженням температури навколишнього середовища тепло залишає наші будинки по безлічі каналів: через вікна і двері, підлоги і стелі, горищні та підвальні приміщення, однак максимальна витік відбувається через зовнішні стіни будівлі, безпосередньо схильні до дії холоду, вітру і опадів. Тому, утеплення фасаду будівлі є найбільш ефективним заходом по збереженню тепла. Цим пояснюється безперервне збільшення попиту на даний вид робіт по всій країні.

Утеплення фасаду будь-якого будинку, тим більше багатоквартирного, - захід досить витратна. Однак і тут можлива розумна економія. Якщо говорити про міський висотці, то найбільш економним варіантом є утеплення фасаду відразу всього будинку (опт завжди дешевше роздробу).

Найбільше вартість утеплення залежить від обраного матеріалу утеплювача. Сьогодні на ринку утеплювачів представлений досить широкий асортимент матеріалів, що відрізняються своїми властивостями і ціною. Мінімальною сьогодні є ціна на утеплення будинку пінопластом. Цей добре відомий усім матеріал користується все зростаючим попитом у населення не тільки через свою доступності для багатьох громадян, а й завдяки прекрасним теплоізоляційним характеристикам.

Пінопласт для утеплення стін використовується на протязі вже більше двох десятків років і зарекомендував себе, як якісний і довговічний утеплювач. Вельми корисними при утепленні є його хороші звукоізоляційні характеристики, малу вагу і зручність при обробці. Він є універсальним матеріалом і, крім утеплення фасадів, застосовується для теплоізоляції покрівель, стель, підлоги, підвальних приміщень і стін зсередини.

Як і будь-який інший матеріал, пінопласт (пінополістирол) має і деякі недоліки. До них відносяться горючість, низька паропроникність і слабка стійкість до механічних навантажень. Однак в руках професіоналів ці недоліки практично зводяться до нуля, що дозволяє досягати високої якості утеплення при мінімальній ціні.

Наши контакты в Киеве

Украина, Киев,
ул. М.Расковой 19, офис 1110
(11 этаж)

Мы работаем с 10 до 18, пн - пт

(044) 338-19-17
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубные карты

серия UA
Скидки на диплом и курсовые

Проверь свою скидку!

18.02.2014
Заказ №1800

Анна

Отличная работа, написана полностью по методичке Вуза, подготовили презентацию, речь на защиту, раздаточный материал. Оригинальность работы - 85%, а в вузе требовали не менее 70%. замечания исправляли вовремя и полностью.
15.5.2015
Заказ №2501

Евгений Быстрыгин

Обращался к ним за отчетом по практике на 4 курсе. Все сделали отлично. В этом году заказл отчет по преддипломной. В результате с менеджером пришли к том, что лучше по отчету и диплом писать. В инсте такую инициативу одобрили, на защите 5 получил
16.03.2015
Заказ №2006

Надеждин Вячеслав

Заказала себе курсовую работу, посмотрев 100 Баллов отзывы . Как работают сотрудники компании мне понравилось. Они в оговоренные сроки написали работу, правильно ее оформили. Претензий к качеству материала у меня нет. Все сделано по высшему разряду.
1.09.2015
Заказ №18329

Самонова Татьяна

Спасибо огромное! Выручили, во время закрыла сессию. Уникальность курсовой была 70%.