Пінопласт - сучасний матеріал для утеплення житла

Стоимость работы  1  грн 
Артикул  # Нет
Страниц  1 страница

Если Вам подходит данная работа, то...

или...Одним з найбільш поширених способів економії енергоносіїв сьогодні є утеплення будинків і квартир. У світлі постійного підвищення цін за опалення попит на проведення робіт даного виду зростає, а значить - і на попит на необхідні для утеплення матеріали.


Ринок пропозицій сьогодні досить великий, проте далеко не всякий виробник може гарантувати високу якість своїх товарів і відповідність властивостей і характеристик вироблених матеріалів вимогам технології процесу. Утеплення будинків, вироблене за допомогою низькоякісних матеріалів, не тільки безглуздо, але і небезпечно.


Чим гарний пінополістирол як утеплювач


Одним з найбільш ефективних інженерних рішень є застосування для утеплення будинків пінопласту (пінополістиролу). Цей матеріал володіє цілим рядом унікальних властивостей, найкращим чином відповідають поставленому завданню. Він дуже легкий і не навантажує додатково фундамент, не вбирає вологу, на його поверхні не розвивається цвіль і грибок. Пінополістирол чудово витримує широкий діапазон температур, довговічний, легко ріжеться, але головне - має відмінні термо- і звукоізолюючі властивості за рахунок великого вмісту в його структурі повітря або інертного газу.


Недоліками пінопласту є його низька стійкість до механічних навантажень і нездатність пропускати повітря (дихати). Однак його достоїнства з лишком перекривають перераховані «мінуси», що стало причиною самого широкого застосування цього матеріалу при утепленні фасадів.


Технологія зовнішнього утеплення стін за допомогою пінопласту


Коротко суть зовнішнього утеплення стін за допомогою пінополістиролу (пінопласту) полягає в наступному. На першому етапі робіт проводиться ретельна підготовка поверхні стін до подальшого покриття. З неї знімається стара штукатурка, видаляється все, що здатне обсипатися або обвалюватися. Після цього поверхня грунтується і тільки після цього можна приступати до кріплення на стіну утеплювача. Товщина листа пінопласту може бути різною і визначається, виходячи з кліматичної зони. Наприклад, при утепленні фасадів в Києві товщина шару утеплювача становить 10 см.


Кріплення проводиться за допомогою спеціального клею з додатковою механічною фіксацією спеціальними дюбелями - парасольками. Потім на утеплювач наноситься розчин клею, поверх якого укладається склосітка, необхідна для надійного з'єднання штукатурки з поверхнею утеплювача і оберігає її від розтріскування. Поверх знову наноситься грунтовка і тільки після цього монтажники приступають до завершального етапу робіт - покриттю стіни фінішної штукатуркою.


Утеплення фасадів за допомогою пінопласту забезпечує відмінний результат, стіни будівлі завжди залишаються теплими, так як точка роси зміщується з товщі стіни всередину утеплювача. Це істотно продовжує термін служби цегли і бетону, перешкоджає появі грибкових уражень і цвілі. Цей метод утеплення досить дешевий і доступний більшості населення.

Наши контакты в Киеве

Украина, Киев,
ул. М.Расковой 19, офис 1110
(11 этаж)

Мы работаем с 10 до 18, пн - пт

(044) 338-19-17
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубные карты

серия UA
Скидки на диплом и курсовые

Проверь свою скидку!

18.02.2014
Заказ №1800

Анна

Отличная работа, написана полностью по методичке Вуза, подготовили презентацию, речь на защиту, раздаточный материал. Оригинальность работы - 85%, а в вузе требовали не менее 70%. замечания исправляли вовремя и полностью.
15.5.2015
Заказ №2501

Евгений Быстрыгин

Обращался к ним за отчетом по практике на 4 курсе. Все сделали отлично. В этом году заказл отчет по преддипломной. В результате с менеджером пришли к том, что лучше по отчету и диплом писать. В инсте такую инициативу одобрили, на защите 5 получил
16.03.2015
Заказ №2006

Надеждин Вячеслав

Заказала себе курсовую работу, посмотрев 100 Баллов отзывы . Как работают сотрудники компании мне понравилось. Они в оговоренные сроки написали работу, правильно ее оформили. Претензий к качеству материала у меня нет. Все сделано по высшему разряду.
1.09.2015
Заказ №18329

Самонова Татьяна

Спасибо огромное! Выручили, во время закрыла сессию. Уникальность курсовой была 70%.