Експертна оцінка квартири – оціночна вартість житла

Стоимость работы  50  грн 
Артикул  # Нет
Страниц  1 страница

Если Вам подходит данная работа, то...

или...Експертна оцінка квартири – оціночна вартість житла

Чи потрібна оцінка вартість житла в повсякденному житті? Чи потрібна нам експертна оцінка квартири, якщо можна визначити її вартість із допомогою інтернету? Так, безумовно потрібна! Тільки висококваліфікований експерт може визначити реальну вартість нерухомості. Взагалі, оцінка нерухомості потрібна в багатьох оформленнях просто обов’язково: пролонгація договору оренди чи іпотеки, укладення договору про оренду житла, продаж або дарування майна. У всіх цих випадках потрібна незалежна експертна оцінка.

Хоча і можна використовувати інтернет, приблизно визначати вартість, але більшість факторів не буде враховано. Пересічний громадянин не знаю, що таке коригування та де воно проводиться. Згідно яких факторів потрібно вносити поправки і в якому розмірі. Це все знає оцінювач квартир.

Моя квартира без ремонту – це впливає на оціночну вартість квартири?

Цей фактор безумовно впливає на вартість житла, а не так серйозно, як думає більшість громадян. Середній ринковий ремонт із сучасних матеріалів, що включає в себе оздоблення стін, проведення комунікацій, буде коштувати в середньому від 10 000 до 15 000$. І це без урахуванням меблів. Сюди входить також пофарбування стін або шпалери, натяжна або підвісна стеля. Враховуються також і будівельні матеріали.

В більшості випадків, якщо квартира з ремонтом порівнюється до аналогічної нерухомості, тільки без ремонту, то поправка становить до -15% від загальної ринкової вартості.

Місцерозташування і експертна оцінка квартири

Насправді ж на оціночну вартість нерухомості найбільше впливає його місце розташування. Оцінка квартири або оценка недвижимости Киев завжди орієнтується на цей фактор. Вдале місце розташування майна, це 99% успіху його продажу чи здачі в оренду. Розумні підприємці інвестують тільки в нерухомість, що розташована в центральних частинах міст. Хоча можна купувати житло і на околиці, але важливо щоб поруч була станція метрополітену.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, завітайте до сайту, що вказаний нижче і надішліть всі запитання на пошту. Відповідь отримаєте в максимально короткий і стислий термін.

Джерело інформації: http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty/ сайт компанії «Хорив», яка проводить експертне оцінювання нерухомості будь якого типу і складності. Оцінка нерухомого майна, тому числі і квартир, проводиться на території України. «Хорив» є сертифікованою компанією, що має всі потрібні довільні ліцензії і свідоцтва!

Наши контакты в Киеве

Украина, Киев,
ул. М.Расковой 19, офис 1110
(11 этаж)

Мы работаем с 10 до 18, пн - пт

(044) 338-19-17
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубные карты

серия UA
Скидки на диплом и курсовые

Проверь свою скидку!

18.02.2014
Заказ №1800

Анна

Отличная работа, написана полностью по методичке Вуза, подготовили презентацию, речь на защиту, раздаточный материал. Оригинальность работы - 85%, а в вузе требовали не менее 70%. замечания исправляли вовремя и полностью.
15.5.2015
Заказ №2501

Евгений Быстрыгин

Обращался к ним за отчетом по практике на 4 курсе. Все сделали отлично. В этом году заказл отчет по преддипломной. В результате с менеджером пришли к том, что лучше по отчету и диплом писать. В инсте такую инициативу одобрили, на защите 5 получил
16.03.2015
Заказ №2006

Надеждин Вячеслав

Заказала себе курсовую работу, посмотрев 100 Баллов отзывы . Как работают сотрудники компании мне понравилось. Они в оговоренные сроки написали работу, правильно ее оформили. Претензий к качеству материала у меня нет. Все сделано по высшему разряду.
1.09.2015
Заказ №18329

Самонова Татьяна

Спасибо огромное! Выручили, во время закрыла сессию. Уникальность курсовой была 70%.