Згідно методички

Стоимость работы  75  грн 
Страниц  15 страница

Если Вам подходит данная работа, то...

или...Завдання 1. 2
“Формування раціональної структури капіталу”
Підприємство "Світанок" зіштовхнулося з проблемою недостатнього розвитку власного виробництва, має місце неритмічна робота, готова продукція пролежує на складах. Для ухвалення рішення про можливі шляхи виходу з положення, що склалося, необхідно провести розрахунки і зіставлення по основних показниках фінансового менеджменту як для самого підприємства, так і для контрагентів, з якими має намір співпрацювати підприємство.
Порядок роботи перебуває в наступному:
(для всіх спеціальностей)
1) розрахувати 4 основних показники фінансового менеджменту: додану вартість (ДВ), брутто результат експлуатації інвестицій (БРЕІ), нетто результат експлуатації інвестицій (НРЕІ), економічну рентабельність (ЕР); похідні показники комерційну мажу (КМ), коефіцієнт трансформації (КТ), зробити висновок;
2) визначити ефект фінансового важелю (ЭФВ);
3) Зробіть висновки по всіх розрахунках та запропонуйте шляхи вирішення обґрунтованих вами проблем діяльності підприємств.

Завдання 2. 8
“Управління асортиментною політикою”
Підприємство ”Сюреалізм” зазнає збитків і збирається вживати заходів щодо покращення свого фінансового стану. Виявлено наступні напрямки подолання кризового стана:
збільшення виторгу від реалізації;
збільшення виторгу і зниження витрат;
динаміка ціни;
зміна асортиментної політики.
Необхідно провести оцінку вказаних напрямків удосконалення діяльності згідно з необхідністю максимізації кінцевого результату та зробити доклад щодо майбутньої поведінки підприємства та вживання можливих заходів.

Варіант 2

Завдання 3. 16
Підготовка бюджету
Основні етапи підготовки бюджету:
1. Підготовка прогнозу продажів.
2. Визначення очікуваного обсягу виробництва.
3. Розрахунок виробничих витрат і експлуатаційних витрат.
4. Визначення руху коштів і інших фінансових показників.
5. Складання планованих фінансових звітів.
Щоб показати, як взаємозалежні між собою складові частини бюджету, ми підготуємо зразковий фінансовий план для виробничої компанії, названої “Джонсон компани”, що робить і продає єдиний виріб. Ми припустимо, що ця компанія складає свій головний бюджет на квартальній основі і враховує розходження між перемінними і постійними витратами в плануванні. (перемінними витратами є ті, котрі змінюються пропорційно обсягу виробництва; постійними — ті, котрі не змінюються, а залишаються постійними незалежно від обсягів виробництва.).
Для формування “свого” вихідних даних для виконання індивідуальної роботи необхідно додати замість нулів номер по журналу в такі показники: Плановані постійні накладні витрати; Амортизація; Реклама.

ЛІТЕРАТУРА 25

Наши контакты в Киеве

Украина, Киев,
ул. М.Расковой 19, офис 1110
(11 этаж)

Мы работаем с 10 до 18, пн - пт

(044) 338-19-17
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубные карты

серия UA
Скидки на диплом и курсовые

Проверь свою скидку!

18.02.2014
Заказ №1800

Анна

Отличная работа, написана полностью по методичке Вуза, подготовили презентацию, речь на защиту, раздаточный материал. Оригинальность работы - 85%, а в вузе требовали не менее 70%. замечания исправляли вовремя и полностью.
15.5.2015
Заказ №2501

Евгений Быстрыгин

Обращался к ним за отчетом по практике на 4 курсе. Все сделали отлично. В этом году заказл отчет по преддипломной. В результате с менеджером пришли к том, что лучше по отчету и диплом писать. В инсте такую инициативу одобрили, на защите 5 получил
16.03.2015
Заказ №2006

Надеждин Вячеслав

Заказала себе курсовую работу, посмотрев 100 Баллов отзывы . Как работают сотрудники компании мне понравилось. Они в оговоренные сроки написали работу, правильно ее оформили. Претензий к качеству материала у меня нет. Все сделано по высшему разряду.
1.09.2015
Заказ №18329

Самонова Татьяна

Спасибо огромное! Выручили, во время закрыла сессию. Уникальность курсовой была 70%.