Електропроводка дерев'яного будинку

Артикул  # Нет Страниц  1 страница [/xfgiven_price]

Если Вам подходит данная работа, то...

или...Щоб використання мережі електроживлення було безпечним, потрібно провести проводку в дерев'яному будинку. При роботі у будівництві з такого матеріалу потрібно звертати окрему увагу на вимоги щодо пожежної безпеки, що є важливим. Для уникнення навантаження і нагрівання шару ізоляції, потрібно правильно вибрати перетин, який підбирається виходячи з потужності, необхідної для роботи різних приладів. Не варто забувати про норми ПУЕ, в яких вказується, що електропроводка – це все дроти, кабелі та кріплення. По суті, в дерев'яному будинку всю проводку можна поділити по тому, як вона проведена: зовнішня і внутрішня. Ми пропонуємо розібратися у кожному з цих варіантів.


Зовнішнє проведення


Вона монтується на поверхнях будинку і є найбільш доступним і безпечним варіантом. Вибираючи таке рішення, ви зможете виконати організацію проведення у різних кабель-каналах. Ви зможете ознайомитися з великою їх різноманітністю, і підібрати саме той варіант, який вам потрібен. Не варто забувати про використання прохідних гільз, які повинні використовуватися там, де кабель проходитиме крізь стіни. Потрібно звернути увагу на те, щоб вибраний вами кабель та всі вироби з ПВХ не піддавалися горінню.


Внутрішня проводка


Вона виконується всередині конструкції, наприклад, у фундаменті, підлозі, стінах та перекриттях. Обов'язковим є прокладання кабелю у спеціальній трубі чи коробі. Усі вироби повинні відповідати пожежній безпеці та не піддаватися горінню. Найкраще, якщо прокладка кабелю буде виконана у трубі з металу, тому що цей варіант є сучасним рішенням для облаштування дерев'яного будинку. Монтаж повинен бути виконаний так, щоб у разі потреби можна було отримати доступ до проводки. Після того, як монтаж проводки закінчено, є необхідність у тому, щоб провести вимірювання опору ізоляції кабелю, що дозволить переконатися, що він не має пошкоджень.


Виходячи з усього вищесказаного, ви зможете вирішити, який варіант проводки підходить вам найбільше. Як перший, так і другий варіант має свої особливості, які потрібно брати до уваги для правильного вибору. У нашому інтернет-магазині ви зможете ознайомитися з великим вибором товарів та підібрати ті вироби для виконання робіт, які вам потрібні. Якщо у вас виникнуть питання, отримати відповіді на них ви зможете у наших фахівців.


Джерело: https://suncable.com.ua/articles/elektroprovodka-derevyannogo-doma

Наши контакты в Киеве

Украина, Киев,
ул. М.Расковой 19, офис 1110
(11 этаж)

Мы работаем с 10 до 18, пн - пт

(044) 338-19-17
(063) 258-65-17
(098) 486-23-17
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубные карты

серия UA
Скидки на диплом и курсовые

Проверь свою скидку!

18.02.2014
Заказ №1800

Анна

Отличная работа, написана полностью по методичке Вуза, подготовили презентацию, речь на защиту, раздаточный материал. Оригинальность работы - 85%, а в вузе требовали не менее 70%. замечания исправляли вовремя и полностью.
15.5.2015
Заказ №2501

Евгений Быстрыгин

Обращался к ним за отчетом по практике на 4 курсе. Все сделали отлично. В этом году заказл отчет по преддипломной. В результате с менеджером пришли к том, что лучше по отчету и диплом писать. В инсте такую инициативу одобрили, на защите 5 получил
16.03.2015
Заказ №2006

Надеждин Вячеслав

Заказала себе курсовую работу, посмотрев 100 Баллов отзывы . Как работают сотрудники компании мне понравилось. Они в оговоренные сроки написали работу, правильно ее оформили. Претензий к качеству материала у меня нет. Все сделано по высшему разряду.
1.09.2015
Заказ №18329

Самонова Татьяна

Спасибо огромное! Выручили, во время закрыла сессию. Уникальность курсовой была 70%.