Датчик руху

Стоимость работы  1  грн 
Артикул  # Нет
Страниц  1 страница

Если Вам подходит данная работа, то...

или...Що таке датчик руху?


Датчик руху - це електронний пристрій, який автоматично включає освітлення при виявленні об'єкта, що рухається. Увімкнення освітлювальних приладів виконується комутацією фази електромережі 220 Вольт контактами електронного датчика реле. За допомогою налаштування можна встановити параметри спрацювання та затримку вимкнення.


Деякі моделі додатково комплектуються датчиком освітлення. Така комбінація дозволяє більш тонко налаштувати включення у темний період доби за двома критеріями: рівнем освітленості та рухом.


Навіщо потрібний датчик руху?


Сенсори застосовуються в системах освітлення квартир та приватних будинків, офісів, торгових центрів, промислових підприємств та складських комплексів. Зазвичай вони встановлюються в місцях, що не часто відвідуються, де немає необхідності в постійному освітленні і потрібне його періодичне включення. Датчиками оснащуються системи охорони та відеоспостереження об'єктів. За фактом спрацьовування включаються світильники охоронного периметра, а також інфрачервоні прожектори для підсвічування відеокамер. Завдяки автоматичному увімкненню/вимкненню світла значно економиться електроенергія та ресурс освітлювальних пристроїв.Види сенсорівВипускаються різні модифікації датчиків руху, що поділяються на кілька видів, що відрізняються характерними рисами. Розглянемо кілька основних варіантів:  • По виконаннювбудовані – інтегровані у конструкцію світлодіодних світильників та прожекторів;

  • Автономні – вимагають підключення до освітлювальної системи


За принципом діїактивні – складаються з передавача та приймача. Випромінюють акустичні або радіохвилі, які відбиваються від перешкод і приймаються сенсором. По зміні хвильових характеристик розпізнаються об'єкти, що рухаються;пасивні - працюють тільки на прийом, вловлюючи, наприклад, теплове випромінювання людини чи тварини.


За типом підключення провідні – з'єднуються зі світлотехнічним обладнанням кабельними лініями;бездротові - працюють спільно з блоком управління, який приймає сигнали спрацьовування по радіоканалу та включає світильники. Застосовуються в основному в системах «Розумний дім». Живлення подається від батарейок або акумуляторів.


Плюси: повна автономність, можливість встановлення у будь-якому зручному місці, відсутність необхідності у прокладанні кабелю.


Мінуси: потрібна періодична заміна або заряджання елементів живлення.


Стаття надана топовим сайтом з продажу освітлення в Україні https://tvoy-svet.com.ua/

Наши контакты в Киеве

Украина, Киев,
ул. М.Расковой 19, офис 1110
(11 этаж)

Мы работаем с 10 до 18, пн - пт

(044) 338-19-17
(063) 258-65-17
(098) 486-23-17
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубные карты

серия UA
Скидки на диплом и курсовые

Проверь свою скидку!

18.02.2014
Заказ №1800

Анна

Отличная работа, написана полностью по методичке Вуза, подготовили презентацию, речь на защиту, раздаточный материал. Оригинальность работы - 85%, а в вузе требовали не менее 70%. замечания исправляли вовремя и полностью.
15.5.2015
Заказ №2501

Евгений Быстрыгин

Обращался к ним за отчетом по практике на 4 курсе. Все сделали отлично. В этом году заказл отчет по преддипломной. В результате с менеджером пришли к том, что лучше по отчету и диплом писать. В инсте такую инициативу одобрили, на защите 5 получил
16.03.2015
Заказ №2006

Надеждин Вячеслав

Заказала себе курсовую работу, посмотрев 100 Баллов отзывы . Как работают сотрудники компании мне понравилось. Они в оговоренные сроки написали работу, правильно ее оформили. Претензий к качеству материала у меня нет. Все сделано по высшему разряду.
1.09.2015
Заказ №18329

Самонова Татьяна

Спасибо огромное! Выручили, во время закрыла сессию. Уникальность курсовой была 70%.